جستجوی پیشرفته محبوبیت

مشاهده همه 3 نتیجه

مرتب سازی بر اساس: selected='selected' پیش فرض محبوبیت میانگین رتبه جدیدترین هزینه: کم به زیاد هزینه: زیاد به کم محصولات ویژه شگفت انگیزها
  • ناموجود

    پیگتل فیبرنوری LC سینگل مود نگزنس

    برند پیگتیل : NEXANS نوع کانکتور : LC تعداد فیبر : SIMPLEX موجودی انبار : قبل از خرید تماس بگیرید قیمت همکاری : در صورت همکار تخفیف مناسب صورت میگیرد
    0
    ویژگی ها
    • برند پیگتیل : NEXANS
    • نوع کانکتور : LC
    • تعداد فیبر : SIMPLEX
    • موجودی انبار : قبل از خرید تماس بگیرید
    • قیمت همکاری : در صورت همکار تخفیف مناسب صورت میگیرد
    15,000 تومان
    +
  • ناموجود
    پیگتیل فیبر نوری مدل رنگی SC-UPC SM 1.5mپیگتیل فیبر نوری مدل رنگی SC-UPC SM 1.5m

    پیگتیل فیبر نوری مدل رنگی SC-UPC SM 1.5m

    مشخصات فنی پیگتیل فیبر نوری SC/UPC سینگل مد 1.5 متری : نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری نوع کانکتور : SC ساختار کانکتور : سیمپلکس نوع فیبر : سینگل مد متراژ کابل : 1.5 متر ضخامت کابل : 0.9 میلی متر استاندارد فیبر : G.657 رنگ بندی کابل ها : 12 رنگ
    0
    ویژگی ها
    • مشخصات فنی پیگتیل فیبر نوری SC/UPC سینگل مد 1.5 متری :
    • نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری
    • نوع کانکتور : SC
    • ساختار کانکتور : سیمپلکس
    • نوع فیبر : سینگل مد
    30,000 تومان
    +
  • ناموجود
    https://esfahanvision.ir/

    پیگتیل فیبرنوری مالتی مود SC نگزنس

    نوع محصول : پیگتیل فیبر نوری نوع کانکتور : sc multimod در متراژ های مختلف رنگ کابل : نارنجی رنگ کانکتور: کرم مقاوم در برابر محیط های مختلف
    0
    ویژگی ها
    • نوع محصول : پیگتیل فیبر نوری
    • نوع کانکتور : sc
    • multimod
    • در متراژ های مختلف
    • رنگ کابل : نارنجی
    24,000 تومان
    +